در این آموزش در نظر داریم به رانندگان محترم روش استفاده از نرم افزار تاکسی یاب سوار را آموزش دهیم. در قسمت زیر توضیحات و آموزش مرحله به مرحله کامل برای شما قرار گرفته است.
پس از اطمینان از نصب کامل سوار و پس از لاگین شدن، از روشن و فعال بودن مکان یاب گوشی خود اطمینان حاصل کنید.اگر نمی دانید چطور آن را فعال کنید، لینک مربوطه برای سیستم عامل آیفون و اندرویید در زیر قرارداده شده است.

پس از اطمینان، نرم افزار سوار را روشن کرده تا صفحه اصلی برنامه باز شود. با کشیدن دکمه قرمز سمت چپ، مانند تصویر زیر نرم افزار را از حالت آفلاین به آنلاین تغییر دهید. تا حضور شما به عنوان راننده در مسیر ثبت شود و مسافران بتوانند شما را روی نقشه مشاهده کنند و درخواست بدهند.

 

پس از اینکه در خواست مسافر به سمت شما آمد، مبدا و مقصد و مشخصات مسافر برای شما ارسال خواهد شد و شما می توانید با فشردن این درخواست در قسمت نقشه، درخواست مورد نظر را بپذیرید.

بعد از پذیرش درخواست، بر روی نقشه مکان دقیق مسافر و مسیر شما تا مسافر مشخص می شود . شما می توانید حرکت خود به سمت مسافر آغاز کنید.

پس از رسیدن به مقصد مسافر، روی دکمه مورد نظر در تصویر کلیک کنید.

همان طور که در عکس مشاهده می کنید، در قسمت بالای صفحه با زدن سه نقطه عمودی و همچنین، در قسمت پایین صفحه؛ اطلاعات مسافر را مشاهده کرده و میتوانید به وسیله ی تماس تلفنی یا پیامک ارتباط برقرار نمایید و هماهنگی لازم را انجام خواهید داد.

توجه: در هر قسمت سفر و هر جا که نیاز داشتید،  شما می توانید با مسافر سوار تماس حاصل فرمایید.

پس از رسیدن به موقعیت مسافر و سوار کردن آن، بر روی نقشه مسیر مبدا تا مقصد برای شما مشخص می شود. شما با استفاده از این اطلاعات کامل، به سمت مقصد حرکت می کنید.

وقتی به پایان مسیر رسیدید میتوانید دکمه اعلام پایان سفر را به سمت راست کشیده و انجام پایان سفر خود را نهایی کنید.

پس از رسیدن به مقصد، مبلغ کرایه و نوع دریافت آن به شما برای شما اعلام خواهد شد. اگر مبلع با کیف پول الکترونیکی مسافر و به صورت آنلاین پرداخت شد، این گزینه و در غیر این صورت پول نقد از مسافر دریافت شود و گزینه پول نقد را لمس نمایید.

سپس با نظر دادن در مورد سفر و همچنین مسافر خود و با امتیاز دادن از 1 تا 5 با ستاره های مربوطه، سوار را در ارائه ی خدمات بهتر یاری فرمایید.

پس از اتمام سفر، در همان منطقه مجددا شما میتوانید برای جذب مسافر بعدی و سفر بعدی آماده شوید.

فیلم راهنمای تاکسی یاب سوار/ رانندگان

دانلود فیلم راهنمای تاکسی یاب سوار

راهنمای ثبت نام و پیوستن به ناوگان سوار

راهنمای پیوستن به ناوگان سوار