ایمنی در پشت فرمان 

تعهد ما به رانندگان

تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار تلاش بسیاری برای امن کردن سفرها هم برای مسافر و هم برای راننده انجام داده است .با استفاده از فن آوری های نوین مانند GPS ،ما قادر به تمرکز بر روی ایمنی راننده قبل، در طی سفر و بعد از هر سفر هستیم.

قبل از سفر

انتخاب مسافر

انتخاب نکردن رانندگان ناشناس
همه مسافران باید یک حساب ایجاد کنند و نام ، آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را قبل از درخواست سرویس ارائه کنند. بنابراین، هنگامی که شما یک درخواست را قبول می کنید، می دانید که در حال سوار کردن چه کسی هستید.

در طی سفر

رسیدن به مقصد

جهت یابی مسیر

هنگامی که مسافر مقصد خود را در نرم افزار مشخص کرد، به طور اتوماتیک، جهت یابی های مختلفی را برای رسیدن به مقصد مسافر، توسط نرم افزار کرایه ماشین سوار به شما پیشنهاد می شود. بنابراین، شما میتوانید با خیال راحت به سمت مقصد حرکت کنید.

همیشه بر روی نقشه

داده های GPS برای هر سفر و در طول آن دایما به سیستم سوار ارسال می شود. بنابراین ما می دانیم که شما در حال رانندگی به کجا هستید .

بعد از سفر

بهبود فعالیت سوار با تجارب، نظرات و سیستم امتیازدهی مشتریان

بدون هیچ تغییری، بدون هیچ زحمتی
در سوار به طور خودکار شارژ حساب قابل انجام است. بنابراین در بسیاری از سفرها، هنگامی که پول نقد در دسترس نیست، به راحتی می توانید مسافر سوار کنید.
سیستم امتیاز دهی
شما و مسافران شما بعد از هر سفر می توانید به یکدیگر و به سفر خود رای بدهید. این کمک می کند تا کرایه ماشین سوار، برای رانندگان یک سیستم امتیاز دهی داشته باشد و میزان محبوبیت آنها را بسنجد. اگر امتیاز شخصی کم شد، فعالیت او کاهش پیدا می کند.

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز در هفته
همیشه تیم پشتیبانی ما برای پاسخ به هر گونه سوالی که ممکن است شما در مورد سفر خود داشته باشید، آماده است.

هدف ما 

ارتقای رضایت مشتریان

پاسخ دهی سریع
تیم مشاور و پشتیبانی ما در تمامی ساعات شبانه روز همراه و پشتیبان شما در استفاده از انواع خدمات خواهد بود.

آسودگی هر چه بیشتر مشتریان
سرمایه گرانبهای مجموعه ی کرایه ماشین سوار، آسودگی مشتریان و ایمن بودن سفر آنها و انجام صحیح کلیه ی خدمات تحویل بسته های مرسولی می باشد.

رانندگی ایمن را با سوار تجربه کنید

پیوستن به ناوگان سوار