Loading...

تعهد سوار برای بسته ی ارسالی از سوی کاربر، تا زمان رسیدن به مقصد و تحویل به شخص تحویل گیرنده است. پیک آنلاین سوار، بسته ی امانتی کاربر را به آدرس درج شده توسط ایشان تحویل داده و از تحویل گیرنده رسید دریافت بسته را که به امضای تحویل گیرنده رسیده است، دریافت می نماید. پس از تحویل بسته و دریافت رسید امضا شده از تحویل گیرنده، مسئولیت سوار در قبال بسته ی ارسالی یاد شده به پایان می رسد.

بله. یک راننده می تواند از طریق نصب تاکسی یاب سوار مخصوص مسافران و ثبت نام به عنوان مسافر، درخواست سفر نیز به رانندگان دیگر در هر زمانی داشته باشد اما در صورتی که یک فرد با مشخصات هویتی معین، همزمان به عنوان ”مسافر“ برای یک سفر درخواست ارسال نماید و همان فرد، این درخواست را به عنوان ”راننده“ قبول نماید، عمل مزبور تقلب قلمداد شده، مجموعه سوار را مجاز خواهد نمود چهار برابر هزینه سفر انجام شده به طریق فوق را از متقلب وصول نماید.

زمانی که مسافر راننده را انتخاب می کند، پس از پذیرفتن درخواست سفر،  راننده می تواند اطلاعات تماس مسافر را مشاهده کند و به مسافر مربوطه تماس بگیرد یا پیامک بدهد.

قرارداد حاضر، از تاریخ ورود به نرم افزار به مدت یک سال معتبر و لازم الاجراست و پس از آن، به طور خودکار به صورت سالانه تمدید خواهد شد مگر این که مجموعه سوار مایل به ادامه همکاری با کاربر نباشد که در این صورت حساب کاربری راننده توسط تیم پشتیبانی سوار مسدود خواهد شد و این امر به منزله مخالفت با تمدید قرارداد و در نتیجه پایان رابطه قراردادی فی مابین خواهد بود.

هنگامی که مسافر مقصد خود را در نرم افزار مشخص کرد، به طور اتوماتیک، حهت یابی های مختلفی را برای رسیدن به مقصد مسافر، توسط تاکسی یاب سوار به شما پیشنهاد می شود. بنابراین، شما میتوانید با خیال راحت به سمت مقصد حرکت کنید.

شما در صورتی که شرایط مورد نظر ما را دارا باشید، می توانید فرم ثبت نام آنلاین را تکمیل نمایید و سپس تصویر مدارک را در سایت بارگذاری کنید.تیم گزینش سوار، پس از استعلام مدارک شما، حساب کاربری شما را فعال می کند.

با نصب رایگان تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار روی موبایل های هوشمند، سازمانها و افراد و مراکز خدماتی می‌توانند در هر نقطه از شهر با چند کلیک ساده امکان درخواست تاکسی را برای مشتریان خود فراهم کنند و در سریع‌ترین زمان ممکن این خدمت به آنها ارائه می‌شود. تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار،  برای سیستم‌ عامل‌های اندرویدی و IOS طراحی و آماده شده است.

*دسترسی به سوار در هر نقطه و در هر زمان.
*ارائه ی سرویس و خدمات پیک آنلاین همزمان با خدمات تاکسی یاب.
*مشخص بودن دقیق مقصد و زیاد نشدن کرایه در میان راه.
*به اشتراک گذاری مسیر سفر برای دوستان شما.
*ارائه ی چند مسیر به رانندگان و انتخاب کوتاهترین مسیر برای رسیدن به مقصد مسافر.

در زمان درخواست خودرو از جانب کاربر ، کاربر می‌تواند اسم، عکس، شماره تماس و … راننده را مشاهده کند. همچنین، سوار در زمان عقد قرارداد با رانندگان خود، مدارکی همچون عدم سوء‌پیشینه و عدم اعتیاد را از آنها دریافت می‌کند. ضمنا، کاربر می‌تواند مسیر حرکت خود را به صورت آنلاین برای شخص دیگری بفرستد تا از محل وی باخبر باشد. با این موارد امن بودن تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار به شکل قابل توجهی تامین خواهد شد.

ساعات کاری سوار مربوط به هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز در صورت وجود راننده های مختلف در مسیرهای شما است. همچنین، تیم پشتیبانی سوار در تمامی ساعت و روزهای هفته آماده پاسخگویی و بررسی مشکلات شما هستند.

1- ثبت درخواست سفر
شما در تاکسی یاب سوار محل مبدا و مقصد را روی نقشه انتخاب می کنید، هزینه سفر محاسبه و به شما اعلام می‌شود. پس از پذیرش قیمت سفر در صورت تمایل درخواست سفر را ثبت می کنید.
2- ارسال تاکسی
با انتخاب مبدا، تعداد ماشین های موجود در نزدیکی محل شما نمایش داده می شود. به محض ثبت درخواست مشتری، مبدا و مقصد بر روی دستگاه رانندگان مجموعه نقش می بندد.
3- تسویه حساب
پرداخت هزینه به دو صورت آنلاین و نقدی در پایان سفر امکان پذیر است.

بسته به زمانی دارد که به خاطر بیاورید که وسیله را جاگذاشته اید. اگر تا 24 ساعت باشد، می توانید با راننده تماس بگیرید ولی بعد از آن باید با پشتیبانی سوار تماس حاصل نمایید.

بلافاصله پس از ثبت سفر توسط شما، درخواست مربوطه به هر کدام از رانندگان تاکسی یاب سوار، که در نزدیکی شما هستند ارسال می شود. پس از قبول توسط یکی از آنها، خودرو مستقیم به سوی شما می آید. زمان تقریبی رسیدن خودرو همراه با مشخصات خودرو و راننده برای شما ارسال می شود.

فقط یکبار ثبت نام در سایت و گرفتن نام کاربری و رمز عبور کافی است. پس از آن، همیشه برای سفارش سفر از اطلاعات ثبت شده ی خود می توانید استفاده کنید.

با شارژ کردن کیف پول خود از طریق درگاه پرداخت های ایمن سایت سوار و یا با معرفی سوار به دوستانتان و گرفتن اعتبار هدیه از سوی سوار می توانید حساب سوار خود را شارژ کنید.

بله،  از راننده درخواست رسید کنید تا به شما ارائه کند.

بله، این امکان درون تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار برای شما قرار داده شده است.

کرایه براساس کیلومتر و ترافیک مسیر جدید محاسبه می شود.

بستگی به این دارد که چه زمانی درخواست لغو صورت پذیرفته است و همچنین، آیا اتومبیلی برای مشتری مربوطه ارسال شده است یا خیر؟

کرایه برگشت 50 درصد کرایه رفت خواهد بود.

براساس میزان توقف، به صورت دقیقه ای خواهد بود.

کرایه براساس میزان مسافت، ترافیک مسیر و مدت زمان تاخیر سفر محاسبه می شود.

بله، شما می توانید قبل از شروع سفرتان یک تخمین از هزینه کرایه را بررسی کنید. ابتدا مقصدتان را وارد کنید و سپس دکمه محاسبه کرایه را ضربه بزنید.

بله، برای به اشتراک گذاشتن موقعیت خود در روی نقشه، دکمه “اشتراک گذاری مسیر حرکت” را ضربه بزنید، تا بستگان شما بدانند چه زمانی منتظر رسیدنتان باشند.

شما می توانید با دوستان یا خانواده خود هماهنگ کنید تا آنها به شما بپیوندند. در این صورت، هزینه سفر شما با تمام کسانی که در حین سفر خود سوار می کنید، تقسیم خواهد شد.

بله، سوار برای مناسبت های خاص شما و هنگامی که به اتومبیلی لوکس نیاز دارید، سرویس های ویژه و VIP در نظر گرفته است.

خیر، تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار کاملا رایگان است. شما می توانید نرم افزار هوشمند سوار را از کافه بازار و یا لینک داخل سایت سوار، دانلود و بر روی گوشی یا تبلت هوشمند خود که دارای سیستم عامل اندروید یا ios است، نصب نمایید و پس از یکبار ثبت نام، سفارش سفر بدهید.

پس از پیاده شدن در مرحله آخر اپلیکیشن، نظر شما و امتیاز شما به راننده یا مسافر را میپرسد و شما به راحتی با وارد کردن امتیاز، میتوانید رای خود را ثبت کنید. این نظرات در کارنامه راننده یا مسافر ثبت می شود و در تصمیم گیری ها و ارتقای خدمات ما موثر است.

از قسمت تماس با ما سایت و یا قسمت پشتیبانی تاکسی یاب سوار، مشکل خود را گزارش دهید.

بله، سرویس دهی ما به تمامی نقاط  است.

خیر. سوار یک بازار آنلاین برای رانندگان دارنده مجوز معتبر و تایید شده توسط مقامات حمل و نقل است. همانند شما مسافران که برنامه سوار را بر روی تلفن هوشمند خود دارید، رانندگان عضو شده در سوار هم یک نسخه از سوار ویژه راننده را بر روی تلفن همراه خود دارند. ما پس از یک بررسی کامل از صحت سوابق راننده، وی را فعال می کنیم. رانندگان خودشان برای زمان ورودشان به برنامه سوار و قبول درخواست مشتریان تصمیم می گیرند.

اگر در طول سفر احساس خطر کردید، ابتدا با پلیس 110 و خانواده خود تماس بگیرید و موقعیت خود را به اشتراک بگذارید. سپس در برنامه سوار نیز می توانید گزارش این مشکل را بدهید.