Loading...

به منظور ارتقای خدمات و اطلاعات بیشتر، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود کاربران

آموزش جهت ثبت نام و کار با آژانس ارزان سوار

مرکز مشتریان

  • ثبت نام مسافرین
  • کار کردن با تاکسی یاب سوار مخصوص مسافرین

نیازمندی های عمومی برای کلیه ی کاربران تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار

برای عموم کاربران

سوال از شما، پاسخ از ما.

تعهد سوار برای بسته ی ارسالی از سوی کاربر، تا زمان رسیدن به مقصد و تحویل به شخص تحویل گیرنده است. پیک آنلاین سوار، بسته ی امانتی کاربر را به آدرس درج شده توسط ایشان تحویل داده و از تحویل گیرنده رسید دریافت بسته را که به امضای تحویل گیرنده رسیده است، دریافت می نماید. پس از تحویل بسته و دریافت رسید امضا شده از تحویل گیرنده، مسئولیت سوار در قبال بسته ی ارسالی یاد شده به پایان می رسد.

بله. یک راننده می تواند از طریق نصب تاکسی یاب سوار مخصوص مسافران و ثبت نام به عنوان مسافر، درخواست سفر نیز به رانندگان دیگر در هر زمانی داشته باشد اما در صورتی که یک فرد با مشخصات هویتی معین، همزمان به عنوان ”مسافر“ برای یک سفر درخواست ارسال نماید و همان فرد، این درخواست را به عنوان ”راننده“ قبول نماید، عمل مزبور تقلب قلمداد شده، مجموعه سوار را مجاز خواهد نمود چهار برابر هزینه سفر انجام شده به طریق فوق را از متقلب وصول نماید.

زمانی که مسافر راننده را انتخاب می کند، پس از پذیرفتن درخواست سفر،  راننده می تواند اطلاعات تماس مسافر را مشاهده کند و به مسافر مربوطه تماس بگیرد یا پیامک بدهد.

قرارداد حاضر، از تاریخ ورود به نرم افزار به مدت یک سال معتبر و لازم الاجراست و پس از آن، به طور خودکار به صورت سالانه تمدید خواهد شد مگر این که مجموعه سوار مایل به ادامه همکاری با کاربر نباشد که در این صورت حساب کاربری راننده توسط تیم پشتیبانی سوار مسدود خواهد شد و این امر به منزله مخالفت با تمدید قرارداد و در نتیجه پایان رابطه قراردادی فی مابین خواهد بود.

شما در صورتی که شرایط مورد نظر ما را دارا باشید، می توانید فرم ثبت نام آنلاین را تکمیل نمایید و سپس تصویر مدارک را در سایت بارگذاری کنید.تیم گزینش سوار، پس از استعلام مدارک شما، حساب کاربری شما را فعال می کند.

با نصب رایگان تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار روی موبایل های هوشمند، سازمانها و افراد و مراکز خدماتی می‌توانند در هر نقطه از شهر با چند کلیک ساده امکان درخواست تاکسی را برای مشتریان خود فراهم کنند و در سریع‌ترین زمان ممکن این خدمت به آنها ارائه می‌شود. تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار،  برای سیستم‌ عامل‌های اندرویدی و IOS طراحی و آماده شده است.

بسته به زمانی دارد که به خاطر بیاورید که وسیله را جاگذاشته اید. اگر تا 24 ساعت باشد، می توانید با راننده تماس بگیرید ولی بعد از آن باید با پشتیبانی سوار تماس حاصل نمایید.

بلافاصله پس از ثبت سفر توسط شما، درخواست مربوطه به هر کدام از رانندگان تاکسی یاب سوار، که در نزدیکی شما هستند ارسال می شود. پس از قبول توسط یکی از آنها، خودرو مستقیم به سوی شما می آید. زمان تقریبی رسیدن خودرو همراه با مشخصات خودرو و راننده برای شما ارسال می شود.

فقط یکبار ثبت نام در سایت و گرفتن نام کاربری و رمز عبور کافی است. پس از آن، همیشه برای سفارش سفر از اطلاعات ثبت شده ی خود می توانید استفاده کنید.

با شارژ کردن کیف پول خود از طریق درگاه پرداخت های ایمن سایت سوار و یا با معرفی سوار به دوستانتان و گرفتن اعتبار هدیه از سوی سوار می توانید حساب سوار خود را شارژ کنید.

بله،  از راننده درخواست رسید کنید تا به شما ارائه کند.

بله، این امکان درون تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار برای شما قرار داده شده است.

کرایه براساس کیلومتر و ترافیک مسیر جدید محاسبه می شود.

بستگی به این دارد که چه زمانی درخواست لغو صورت پذیرفته است و همچنین، آیا اتومبیلی برای مشتری مربوطه ارسال شده است یا خیر؟

کرایه برگشت 50 درصد کرایه رفت خواهد بود.

برای سوالات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید و پرسش خود را ارسال کنید. پشتیبانان آژانس ارزان سوار، آماده پاسخگویی به شما هستند.

تماس با ما