چگونه با سوار درخواست تاکسی اینترنتی شبیه اسنپ کنیم؟

  • درخواست تاکسی اینترنتی

    برای درخواست تاکسی اینترنتی، مسافر می تواند هر یک از گزینه های زمان انتظار، اندازه و قیمت را که ضربه بزند و ببینید . سپس محل سوار شدنش را وارد کند و درخواست خود را بفرستد. راننده در چند دقیقه خواهد رسید.

  • سوار شدن

    راننده ای به سمت مسافر می آید. مسافر هم  اطلاعات تماس و جزئیات خودرو راننده را در برنامه سوار، شبیه اپلیکیشن اسنپ می بیند، بنابراین مسافر می داند باید سوار چه ماشینی شود.

  • پرداخت و رفتن 

    هنگامی که مسافر به مقصد رسید، از خودرو پیاده می شود و به راننده امتیاز میدهد. اگر حساب مسافر در سوار شارژ داشته باشد، شبیه اپلیکیشن اسنپ و اوبر به طور خودکار  از حسابش کم می شود، بنابراین مسافر نیاز به پول نقد ندارد. البته امکان پرداخت نقدی نیز وجود دارد.

پنل ثبت نام مسافر را مشاهده کنید
</p>
<p>فروش اپ تاکسی, شبیه اوبر, شبیه اسنپ, فروش سوار, تاکسی مدارس, تاکسی آنلاین, تاکسی تلفنی,تاکسی تلفنی اینترنتی,تاکسی بیسیم, تاکسی هوشمند, اپلیکیشن درخواست خودرو, تاکسی اینترنتی, حمل و نقل,حمل و نقل هوشمند, سوار,تاکسی بیسیم 133,تاکسی بیسیم شبیه اسنپ, خرید نرم افزار تاکسی اینترنتی, ساخت نرم افزار تاکسی, نرم افزار تاکسی یاب, تاکسی موبایلی, خرید نرم افزار تاکسی یاب, برنامه تاکسی یاب شبیه تپ سی و اسنپ, نرم افزار شبیه اوبر, برنامه‌ی سفارش تاکسی, نرم افزار سفارش پیک موتوری, پیک موتوری آنلاین, امنیت مسافران سوار , درخواست تاکسی اینترنتی, تاکسی شهری, مسافر, کد تخفیف, کد تخفیف تاکسی, سوار, تاکسی سوار, تاکسی مدارس, سرویس مدارس, آژانس اینترنتی,تاکسی سرویس,تاکسی بیسیم,تاکسی فرودگاه,تاکسی دربست,تاکسی سرویس اینترنتی,اپلیکیشن تاکسی, آموزش ساخت اپلیکیشن اسنپ, نرم افزار رزرو تاکسی , اپلیکیشن شبیه اسنپ, اپلیکیشن نویس, اسنپ, اسنپ رانندگان, برنامه های مشابه اسنپ, بهترین تاکسی اینترنتی, بهترین طراح اپلیکیشن, تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید, دانلود برنامه ساز اندروید رایگان, دانلود سورس تاکسی یاب, طراحی اپ, طراحی اپلیکیشن اندروید و ios, طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب, طراحی و برنامه نویسی تخصصی اپلیکیشن تاکسی آنلاین مشابه اسنپ و تپسی, فروش اپلیکیشن تاکسی یاب, نرم افزار ساخت برنامه اندروید, هزینه ساخت اپلیکیشن اسنپ, سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل, سورس اپلیکیشن تاکسی یاب

سایر ویژگی های نرم افزار هوشمند سوار

 تقسیم کرایه

مسافر می تواند با دوستان یا خانواده خود هماهنگ کند تا آنها نیز در این سفر به شما بپیوندند. همچنین، مسافر می توانید هزینه سفر را با هر کسی که در ماشین است تقسیم کند.

ارسال مسیر شما

برای به اشتراک گذاشتن موقعیت خود و راننده ی مربوطه ی مسافر در روی نقشه ، دکمه اشتراک گذاری مسیر را لمس کند، تا بستگانش بدانند چه زمانی منتظر رسیدنشان باشند و تمامی مسیر مسافر را از مبدا تا مقصد مشاهده و دنبال کنند.

برآورد کرایه

مسافر می توانید قبل از شروع سفرش یک تخمین از هزینه کرایه را بررسی کند. ابتدا مقصدشان را وارد کند و سپس دکمه برآورد کرایه را ضربه بزنید.

نرم افزار هوشمند سوار با ویژگی های منحصر بفردش ، مسافران را راحت تر از هر وسیله دیگری به مقصد می رساند.

چرا سوار؟

سرویس تاکسی اینترنتی سوار , کیفیت و امنیت بالاتری از روشهای سنتی دارد ،بعلاوه سریع‌تر و قیمت آن به صرفه‌تر و اقتصادی‌تر خواهد بود.مبلغ کرایه پس از تعیین شدن مبدأ و مقصد هم برای راننده و هم برای مسافر ارسال میگردد و هر دو امکان رد یا پذیرش درخواست را خواهند داشت.

کیفیت بالا

استفاده از اتومبیل های مدل بالا، تمیز و با کیفیت، همراه با برخورد مودبانه و محترم با مسافرین توسط رانندگان

راحت و ساده

با کلیک روی موبایل , نزدیکترین راننده به سوی مسافر حرکت می کند که باعث کاهش هزینه و وقت خواهد شد زیرا مکان یابی بصورت کاملا” هوشمند می باشد.

امنیت زیاد

قابل مشاهده و پیگیری موقعیت مسافر ئر طول مسیر، روی نقشه توسط خانواده و دوستان

پشتیبانی دائم

تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته ما حتی در روزهای تعطیل هم در خدمت شماست.

قیمت مناسب

قیمت پایین تر و مشخص بودن هزینه سفر از ابتدا بدون نیاز به مذاکره با راننده , یکی از ویژگی های مهم سوار می باشد

تنوع پرداخت

هزینه سفر را به صورت آنلاین از طریق کارت های اعتباری یا نقدی پرداخت کنید.

در پایان هر سفر، مسافرین می توانند از ۱ تا ۵ به کیفیت سفر امتیاز دهند.


سوار با درج این قابلیت، تلاش می کند تا هر روز سازمان مربوطه، کیفیت سرویس‌دهی بهتری را برای مشتریان خود داشته باشد. از طریق نرم افزار تاکسی اینترنتی سوار هم می‌توانید سوالاتتان را با ما در میان بگذارید و در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

دریافت نرم افزار سوار